Objednávky přijaté v pracovní dny (a do neděle) do 16:30 jsou zpracovány tentýž den, pozdější objednávky pracovní den následující. Víkendové objednávky rozvážené naším závozem se snažíme připravit k doručení již na pondělí.

Důležité k objednávkám a dopravě

Objednávky přijaté v pracovní dny do 16:30 jsou zpracovány tentýž den, pozdější objednávky pracovní den následující. Víkendové objednávky rozvážené naším závozem se snažíme připravit k doručení již na pondělí.

Kamkoli po ČR

Objednávky na přesné počty 6, 12, 18, 24... skleněných 0,75l lahví lze nechat zaslat službou Messenger. Od 18 ks je doprava zdarma. Možnost vybrat tento druh dopravy je přístupná pouze pro přesný počet lahví a nelze kombinovat s jinými produkty. Kartónové balení a ruční překládka zajišťuje bezpečnou přepravu až k vám domů. 

Od března 2021 lze zaslat také balíky po 8 PET lahvích (objednávejte zvlášť - bohužel eshop neumí rozpoznat kombinaci PET a skla k poslání). Od 16 ks doprava zdarma. Nelze kombinovat s jinými produkty.

V den zpracování objednáme kurýra, který od nás druhý den zásilku převezme. Následující pracovní den pak doručuje balíček na vámi zvolenou adresu. Dodání je tak za 2 pracovní dny. V případně objednávky v pátek předáváme kurýrovi v pondělí a doručení připadne na úterý. Objednávat ve čtvrtek nedoporučujeme z důvodu, že by balíček ležel na nechlazeném depu přes víkend a byl doručován v pondělí. O doručení vás bude informovat přímo přepravní služba.

V podnikové prodejně v Praze.

Otevřeli jsme pro vás podnikovou prodejnu pod Vyšehradem nedaleko náplavky na adrese Vratislavova 59/5. Aktuální otevírací dobu naleznete na úvodní stránce pivovaru.

Na závozové trase Plzeň / Praha.

Naším rozvozem lze objednat minimálně 4,5 litrů piva (v sudech i všech drůzích lahví) s doručením v blízkosti závozových tras do Prahy a Plzně, od 9 litrů je doprava zdarma. K objednávce lze přidat i další produkty z nabídky. V případě objednávky sudů, kdy nemáte sud na výměnu vyberte i položku Nemám 50 nebo 30l sud na výměnu čiNemám 15l sud na výměnu v počtu takovém, kolik sudů objednáváte. Objednáváte basu skleněných lahví a chcete od nás nechat pivo v přepravce? Do jedné přepravky se vejde 12 "sedmiček", přidejte si do objednávky položku Chci basu za každou, kterou od nás chcete. Záloha na sud je 2000 Kč za 15l sud a 1500 Kč za 30 a 50l, záloha na přepravku 200 Kč.

Pokud vámi zvolenou adresu dovozu nevidíte na mapě, poraďte se s námi před odesláním objednávky o možnosti závozu.

Do Plzně jezdíme pravidelně ve středu a trasa vede zhruba v okruhu Kralovice, Plasy, Plzeň, Rokycany, Hořovice, Skryje, Chříč. 

 

Do Prahy jezdíme pravidelně v pondělí a čtvrtek odpoledne. Občas v úterý a mimořádně i v pátek. Závozy zajišťujeme od západu do širšího centra Prahy. V těchto dnech zavážíme také Rakovník, Nové Strašecí, Kladno, Hostivici, Beroun, Rudnou a další místa na trase a příležitostně i Roztoky u Prahy a okolí. V pondělí vede naše trasa přes Mníšek pod Brdy, Řitku a Zbraslav.